Wijzig lettergrootte:         
      Contactgegevens

Hospitality Management Club

E-mailformulier HMC

 

      Mededelingen

Momenteel geen mededelingen...

 

      Online vraag stellen?
Stel uw vraag on-line! Wij zullen spoedig antwoorden.

 

      Zoeken

alleen binnen deze site.

 

Leden (bedrijven)

Onderstaand vindt u de gegevens van de (bedrijfs-)websites van onze leden:

 

BedrijfWebsite
AAS Veiligheidhttp://www.aasveiligheid.nl
Accorhotelshttp://www.accorhotels.com
Adviesbureau Sparkhttp://www.sparkadvies.nl/
Aloft Brussels Schumanhttp://aloftbrussels.com
Amplixs Interaction Management BVhttp://www.amplixs.com
Anantara Resorts Maldiveshttp://dhigu-maldives.anantara.com
Autobar Holland B.V.http://www.autobar.nl/
Badhotel Renessehttp://www.badhotelrenesse.nl
Bilderberg Garden Hotelhttp://www.bilderberg.nl/hotels/garden-hotel
Borrowwoods | Hospitality Consulting & Conceptshttp://www.arrangementen.nl
BPF Bouwinvesthttp://www.bouwinvest.nl/
Brasserie de Zwarte Truffelhttp://www.dezwartetruffel.nl
Brazil Hospitality Grouphttp://www.bhg.net
Brink Hospitality Recruitment & Projectenhttp://www.brinkhospitality-recruitment.nl
C.D.E.F. Holdinghttp://www.cdefholding.nl/
Chalet Parc de Wildertse Rusthttp://www.dewildertserust.be
Château Neercannehttp://www.neercanne.com
Claus Hotel & Event Centerhttp://www.claus.nl
Claus Hotel & Event Center / Courtyard by Marriotthttp://www.claus.nl
Communitell webserviceshttp://www.communitell.eu
Conservatorium Hotel Amsterdamhttp://conservatoriumhotel.com/
Corendon Dutch Airlines b.v.http://www.corendon.nl/
d2o - Dynamic Performance Managementhttp://www.d2o.biz
Doubletree by Hiltonhttp://doubletree1.hilton.com
Dutch Docklandshttp://www.dutchdocklands.com/
ENOT Amsterdamhttp://www.enot.nl/
Event Companyhttp://www.eventcompany.nl
Event Companyhttp://www.eventcompany.nl
Farm Freshhttp://www.farm-fresh.eu
Foodservice Network - Shoot My Foodhttp://www.shootmyfood.com
Grand Hyatt Istanbulhttp://istanbul.grand.hyatt.com/hyatt/hotels/index.jsp?extCorporateId=
Hago Gezondheidszorghttp://www.hagozorg.nl/
HEMAhttp://www.hema.nl
Hilton Brisbanehttp://http://www3.hilton.com/en/hotels/queensland/hilton-brisbane-hotel-BSBHITW/index.html
Hilton Copenhagen Airporthttp://www1.hilton.com/en_US/hi/index.do
Hilton Den Haaghttp://www.hilton.com
Hilton Worldwidehttp://www.hiltonworldwide.com/
hm4u GmbHhttp://www.hm4u.de/
Holiday Inn Express Rotterdamhttp://hiexpress.com
Hotel Casa 400http://www.hotelcasa400.nl
Hotel Vhttp://www.hotelv.nl
Hoteliers.com / Villatrips.comhttp://www.hoteliers.com
HotelsAhead BVhttp://www.hotelsahead.com
Hotelschool Den Haaghttp://www.hotelschool.nl
Hotelschool Den Haaghttp://www.hdh.nl
Hotelschool Den Haaghttp://www.hdh.nl
Hotelvrijmibohttp://www.hotelvrijmibo.nl
HRS Hotel Reservation Service http://www.hrs.com
Huize Molenaar / Paushuizehttp://www.huizemolenaar.nl / http://www.paushuize.nl
International Services Companyhttp://www.iscgroup.ch
IQ Creative BVhttp://www.iqcreative.nl
Jamaica Your Way Vip Tours Ltdhttp://jamaicayourway.net/
Jan Willem Loor http://www.janwillemloor.com
Joannes Hospitalityhttp://www.joanneshospitality.n
Johnson Controlshttp://www.johnsoncontrols.com
Jump! Communicatie B.V.http://www.jumpcommunicatie.nl
Kilian & Partner Sàrlhttp://www.kilianpartner.com/
Kinderopvang Academiehttp://www.kinderopvangacademie.nl
La Confrériehttp://www.laconfrerie.nl
Landal Green Parkshttp://www.landalgreenparks.nk
Landgoed Duin & Kruidberghttp://www.duin-kruidberg.nl
Lidl Nederland http://www.lidl.nl/cps/rde/xchg/lidl_nl/hs.xsl/index.htm
Lindner Hotels AGhttp://www.lindner.de/
M2 Leisurehttp://www.m2leisure.com/
M2Leisurehttp://www.m2leisure.com/
Meeting Select BVhttp://www.meetingselect.com
Mesdag Collectiehttp://demesdagcollectie.nl
Muller Hammond Bruintjeshttp://www.mullerhammondbruintjes.nl
Niehe Mediahttp://www.niehemedia.nl
Niven (Restaurant, Klein Hotel en Delicious)http://www.restaurantniven.nl
Nova Hotel & Apartments Amsterdamhttp://www.novahotel.nl
Novotel and Ibis Tanui Hamiltonhttp://www.accorhotels.com
Novotel Den Haag World Forumhttp://www.accorhotels.com/nl/hotel-5389-novotel-den-haag-world-forum/index.shtml
Organisatiebureau Smink & Cohttp://www.sminkenco.nl
Park Inn Palace http://www.rezidorparkinn.com
Pathé Nederlandhttp://www.pathe.nl/
Persity/Ctachttp://www.persity.nl
Politie Haaglanden - Bureau De Heemstraat http://www.politie.nl
Project Research & Managementhttp://www.propertyupgrade.nl/
Protocolbureauhttp://www.protocolbureau.com/
Radboud Universitair Medisch Centrum Radboudumchttp://www.radboudumc.nl
Regardz Hospitality Group B.V.http://www.regardz.nl
Reinier de Graaf Groephttp://www.rdgg.nl/
Restaurant De Bokkendoornshttp://www.bokkedoorns.nl/
Rijksmuseum Amsterdamhttp://www.rijksmuseum.nl
Sandton Hotelshttp://www.sandton.eu/
Schellekens + Van den Bergen Communicatie-architectenhttp://www.vrouwendiebouwen.nl
Sheraton Amsterdam Airport Hotel and Conference centerhttp://www.sheraton.nl/
Skanna Basics Horeca Uitzendbureauhttp://www.skannabasics.nl/
Slot Doddendaelhttp://ww.doddendael.nl
SmartHOTEL BVhttp://www.smarthotel.nl
Sofitel Germany & Sofitel Munchen Bayerposthttp://www.sofitel.com
Sogetihttp://www.sogeti.nl
Spare Rib Express Eindhovenhttp://www.spareribexpress.com/nl/
Stayokay Nederlandhttp://www.stayokay.nl
Sun Hung Kai Propertieshttp://www.shkphotels.com
Theaterhotel Almelohttp://www.theaterhotel.nl/nl
Theaters Diligentia & Pepijnhttp://www.theater-diligentia.nl
United Coffeehttp://www.unitedcoffee.nl
Van Der Sijde Hospitality Consultants & Project Managementhttp://www.horeca-advisering.nl
Van der Wiel Advocatenhttp://www.vanderwieladvocaten
Van Leeuwen Horecagroephttp://www.vlhg.nl/
Yotelhttp://www.yotel.com